Warning: include(/home/gulustur/public_html/wp-content/themes/candidates/title-background-images/title-function.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/gulustur/public_html/wp-content/themes/candidates/single.php on line 51

Warning: include(): Failed opening '/home/gulustur/public_html/wp-content/themes/candidates/title-background-images/title-function.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/gulustur/public_html/wp-content/themes/candidates/single.php on line 51

Anne-baba olarak düşünce ve eylemlerinizi Annelik Haritası isimli bir oyunla değerlendirebileceğinizi, potansiyel ya da mevcut sorunları görüp, sürdürülebilir çözüm yolunu çizebileceğinizi biliyor musunuz?

Hamilelikten itibaren seçtiğimiz kitaptan, fikirlerini dinlediğimiz yakınımızdan öğrenerek uygulamaya koyduğumuz davranışlar ne yazık ki kişiliğimize veya çocuğumuzun mizacına uymayabiliyor. Bu yönlendirmelerin ortak noktaları, sizin için sürdürülebilir olmamaları.

Çocuklarınızla ilgili yaşadığınız problem, birden fazla sebebe bağlı olarak ortaya çıkar: Kültürel sebepler, dönemsel sebepler ve kişisel sebepler… Bir problem birçok farklı katmandan oluşur ve tüm katmanlar bir araya geldiğinde, dengenizi hangi noktada zorladığınızı görebilirsiniz.
Tavsiyeler, tüm katmanlar dikkate alınmadan verildiklerinde işe yaramayabilirler.

Düşünce, eylem ve fikirlerinizi bir arada incelemenizi sağlayan Annelik Haritası, sadece 2 saatlik bir çalışmayla ihtiyacınız olanları size gösterebilir!

Güvenilir bir yol gösterici

Size ve çocuğunuza uygun olan, hayatınızı sağlıklı biçimde kolaylaştıracak yaklaşımları kişisel bir Harita sayesinde bulabiliyoruz. Ebeveynlik okyanusunun neresinde bulunduğunuzu, dalgalarda boğulmadan ilerlemek için hangi yöne yüzmeniz gerektiğini 2 saat içinde (daha fazlasını keşfetmek isterseniz daha da uzun sürebilir) görebilirsiniz.

Annelik Haritası birçok uzman ve anne tarafından denenmiş, bir koordinatör eşliğinde harika sonuçlar veren bir rehberdir.

Haritanın işleyişine ne kadar güvendiğimi size anlatmak için size bir önerim olacak:

Gelin, birlikte haritanızı çıkaralım. Eğer sonuç sizi tatmin etmezse, gerçekçi olmadığını düşünürseniz, size çalışma bedelini olduğu gibi iade edeceğim!

Haritanızı kendi ellerinizle kuracağınız ve size fikir yönlendirmesi yapmayacağımdan, doğru sonuçların gözlerinizin önüne serileceğinden en ufak şüphem yok. Hiçbir manipülasyon yok. Memnun kalmadığınızı söylediğiniz anda, danışmanlık ücretini olduğu gibi iade ediyorum.

AMA ÖNCE BİR UYARI

Şunu baştan netleştirmemizde fayda var: Bu 2 saatlik çalışmanın sonunda çocuğunuzun olumsuz huylarını yok etme vaadi vermiyorum! Sizi de dünyanın en sakin, en güleryüzlü ve en iyi iletişim kuran ebeveynine çevirmeyeceğim! Olumsuzluklardan bir çırpıda arınmanızı sağlayacak hap bilgilerim, sihirli formüllerim yok! Eğer beklentiniz hiçbir emek vermeden çocuğunuzun huysuzluklarına karşı dayanıklılık kazanmak ise, yollarımız burada ayrılmalı.
Ancak;

  • Çocuklarıyla ilgilenen, güçlü bir etiğe sahip bir ebeveynseniz;
  • “Büyüdükçe dertleri de büyüyor” sözünü bir haksızlık -hatta çocuğa yöneltilmiş hakaret- olarak algılıyor, anne-babanın da çocukla birlikte ‘büyümesi’ gerektiğini düşünüyorsanız;
  • Sağlıklı bir çocuk yetiştirirken saçını süpürge eden anne babalardan olmak istemiyorsanız;
  • Söz ve eylemlerinizin sadece bebeklik ve çocukluk yıllarında değil, ergenlikte ve yetişkinlikte de sonuçları olacağını anlıyorsanız;

o zaman vaktimizi boşa harcamıyoruz demektir. Bu çalışma sihirli formüller peşinde koşanlar için değil, çocuklarıyla birlikte olgunlaşmaya hazır olan ebeveynler içindir. Daha iyi bir yol gördüğünde o yola girme cesareti gösteren, konfor alanından çıkıp biraz emek vermeyi kabul edenler için.

Kişisel gelişim, gösterilen yolu yürüyünce mümkün olur.

Benden ne beklemelisiniz?

Annelik Haritası ile size, sizin biricik olan hayatınıza gerekli ihtiyaçları göstereceğim. Başkaları için değil, sizin için doğru olan tavsiyeleri ortaya çıkaracağım. Sürdürülebilir İyi Ebeveynlik formülünüzü açık ve anlaşılır biçimde anlatacağım.

Haritadan sonra

Annelik Haritanız ortaya çıktıktan sonra, eğer ihtiyaç duyarsanız, ihtiyacınız olan yolda yürümenizi sağlamak için düzenli destek veriyorum:

  • Çocukla iletişim becerilerinizi birebir çalışarak yükseltebiliriz
  • Haritadaki eksiklerinizi avantaja çevirebiliriz
  • Sadece size iyi gelecek aylık kitaplar öneririm
  • Özel durumlar oluştuğunda, sizi Türkiye’nin en deneyimli uzmanlarına yönlendiririm.

Bir Annelik Haritası çalışması talep etmek için aşağıdaki linke tıklayarak sizden istediğim sorulara cevap vermenizi rica edeceğim. Sonrasında sizinle bir telefon görüşmesi yapacağız. Harita çalışması için uygunluk durumu varsa, bir tarih belirleyebiliriz.

Söylediğim gibi, çalışmadan memnun kalmazsanız ücret almayacağım! Formunuz bana ulaştığında telefon görüşmesi yaparak çalışmayı gerçekleştirmek için uygun bir zaman belirleyeceğiz.

Hazır mısınız?
O zaman haydi, formu doldurun.